






| Aangeboden door: Marsman Trailers | |
Pijnappel Pijnappel plateauwagen 1500 KG |
|
| Prijs | € 1.695,00 |
| Marge voertuig | Ja |
| Soort | Aanhanger |
| Conditie | Gebruikt |
| Max. toelaatbaar gewicht | 1500 kg |
| Binnenmaat (L x B) | 305 x 180 cm |
| Marsman Trailers | ![]() |
| Raalterweg 20 | |
| 8131 SC Wijhe | |
| E-mail adverteerderBezoek website | |
| Bekijk meer van deze adverteerder | |
Algemeen |
|
| Conditie | Gebruikt |
Maten en gewichten |
|
| Lengte bak (binnenwerk) | 305 cm |
| Breedte bak (binnenwerk) | 180 cm |
| Leeg gewicht | 450 kg.. |
| Max. toelaatbaar gewicht | 1500 kg |
| Laadvermogen | 1050 kg |
Kenmerken |
|
| Geremd | Ja |
Wij bieden te koop aan:
Pijnappel plateauwagen waarvan de borden opnieuw in het hout zitten. verder is deze aanhangwagen zo bij ons binnen gekomen en mag deze ook zo weer weg.
Merk: Pijnappel
Type: Plateauwagen
Afmeting: 305 x 180 cm
Totaalgewicht: 1500 kg
Bouwjaar: 2005
Deze Pijnappel is voorzien van:
- 13-Polige spiraalkabel
- Koprek
- Borden opnieuw in hout
- Achterlampbescherming
- Zwaar opklapbaar neuswiel
- Touwhaken buitenzijde
Prijs: € 1695.00 Marge
Marsman aanhangwagens
Raalterweg 20
8131 SC Wijhe
Tel: 06-37409221