







| Aangeboden door: Marsman Trailers | |
Weijer Aluminium veetrailer |
|
| Prijs | € 750,00 |
| Marge voertuig | Ja |
| Soort | Veetrailer |
| Conditie | Gebruikt |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2000 kg |
| Binnenmaat (L x B x H) | 260 x 130 x 150 cm |
| Marsman Trailers | ![]() |
| Raalterweg 20 | |
| 8131 SC Wijhe | |
| E-mail adverteerderBezoek website | |
| Bekijk meer van deze adverteerder | |
Algemeen |
|
| Conditie | Gebruikt |
Maten en gewichten |
|
| Hoogte borden | 150 cm |
| Lengte bak (binnenwerk) | 260 cm |
| Breedte bak (binnenwerk) | 130 cm |
| Leeg gewicht | 660 kg.. |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2000 kg |
| Laadvermogen | 1340 kg |
Kenmerken |
|
| Geremd | Ja |
Te koop:
Aluminium veetrailer, zo binnen gekomen en mag ook zo weer weg.
Merk: PCJ
Typer: Veetrailer
Afmeting: 260 x 130 x 150 CM ( LxBxH )
Gewicht: 2000 KG
Ledig gewicht: 660 KG
Laadvermogen: 1340 KG
- 7-Polige stekker
- Zwaar Opklapbaar neusiel
- Opdrijfhekken
Prijs: Bieden
Marsman Trailers
Raalterweg 20
8131 SC Wijhe
Tel: 0637409221