




| Aangeboden door: Pauw Recreatie | |
Daxara 198 2025 |
|
| Prijs | € 1.999,00 |
| BTW | Exclusief |
| Soort | Aanhanger |
| Conditie | Nieuw |
| Bouwjaar | 2025 |
| Inhoud | 1,50 m3 |
| Max. toelaatbaar gewicht | 750 kg |
| Pauw Recreatie | ![]() |
| Pascalstraat 3 | |
| 1704 RD Heerhugowaard | |
| E-mail adverteerderBezoek website | |
| Bekijk meer van deze adverteerder | |
Algemeen |
|
| Conditie | Nieuw |
Maten en gewichten |
|
| Bandenmaat | 13 inch |
| Totale breedte | 160 cm |
| Totale lengte | 280 cm |
| Inhoud | 1,50 m3 |
| Leeg gewicht | 165 kg.. |
| Max. toelaatbaar gewicht | 750 kg |
| Laadvermogen | 585 kg |
Kenmerken |
|
| Materiaal bodem | Metaal |
| Geremd | Nee |
| Stekker | 7 polig |
|
|
De DaXara 198 is een fraaie, ruime en multifunctionele aanhangwagen.
✓ Knott as met Schokbrekers
✓ V-dissel die doorloopt tot aan de as
✓ Dubbelwandige borden
✓ Deksel binnen enkele seconden te verwijderen
✓ Te gebruiken als bagagewagen en aanhangwagen
Optioneel zijn:
Reserve wiel met beugel
Imperiaal
Fietsendragers
Slot op dissel
Kettingslot op wiel
''Druk- en zetfouten voorbehouden