








| Aangeboden door: Roefs Trailers | |
Tijhof TA35-ANN 550x230 3500kg |
|
| Prijs | € 4.850,00 |
| BTW | Exclusief |
| Soort | Aanhanger |
| Conditie | Gebruikt |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3500 kg |
| Binnenmaat (L x B) | 550 x 220 cm |
| Roefs Trailers | ![]() |
| Groesweg 33 | |
| 5993 NN Maasbree | |
| E-mail adverteerderBezoek website | |
| Bekijk meer van deze adverteerder | |
Algemeen |
|
| Conditie | Gebruikt |
Maten en gewichten |
|
| Lengte bak (binnenwerk) | 550 cm |
| Breedte bak (binnenwerk) | 220 cm |
| Bandenmaat | 13 inch |
| Leeg gewicht | 740 kg.. |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3500 kg |
| Laadvermogen | 2760 kg |
Kenmerken |
|
| Geremd | Nee |
| Stekker | 13 polig |
|
Te koop: Tijhof TA35-ANN van dec 2015
Trailer is voorzien van een compleet nieuwe oplooprem en nieuwe breedtemarkeringsverlichting. Verder is alles functioneel.
Links en rechts is er op plaatsen gelast (wat veel voorkomt bij deze trailers).
Trailer is bij ons in Maasbree te bezichtigen. Staat hier in opdracht van klant om te verkopen omdat hij een dubbele autotransporter heeft gekocht.
Bij serieuze interesse graag even bellen op 06-42453600
Wij kunnen u ook adviseren voor nieuwe autotransporters/oprijwagens.