







| Aangeboden door: van Essen Aanhangwagens | |
Hulco Rota |
|
| Prijs | € 5.500,00 |
| BTW | Exclusief |
| Soort | Aanhanger |
| Conditie | Gebruikt |
| Bouwjaar | 2013 |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3500 kg |
| van Essen Aanhangwagens | ![]() |
| Elspeet | |
| Bekijk meer van deze adverteerder | |
Algemeen |
|
| Conditie | Gebruikt |
Maten en gewichten |
|
| Totale breedte | 208 cm |
| Leeg gewicht | 965 kg.. |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3500 kg |
| Laadvermogen | 2535 kg |
Kenmerken |
|
| Geremd | Nee |
Te koop aangeboden schamelwagen
- merk Hulco
- bouwjaar 2013
- 3500 kg totaal op kenteken
- 3 x 1500 kg as
- 6 x 2 m in de bak
- houten bodem plaat is matig
- werkt maar niet volledig nagezien
prijs €5500 ex btw. Voor meer info 0629292495