








| Aangeboden door: van Essen Aanhangwagens | |
Hulco Terrax-3 |
|
| Prijs | € 3.750,00 |
| BTW | Exclusief |
| Soort | Aanhanger |
| Conditie | Gebruikt |
| Bouwjaar | 2016 |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3500 kg |
| van Essen Aanhangwagens | ![]() |
| Elspeet | |
| Bekijk meer van deze adverteerder | |
Algemeen |
|
| Conditie | Gebruikt |
Maten en gewichten |
|
| Totale breedte | 230 cm |
| Leeg gewicht | 945 kg.. |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3500 kg |
| Laadvermogen | 2555 kg |
Kenmerken |
|
| Geremd | Nee |
Te koop aangeboden Machinetransporter
- merk Hulco
- bouwjaar 2016
- 3500 kg totaal
- 3 x 1500 kg as
- 4 x 1,8 m in de bak
- aluminium bodem
- lange oprijklep
- disselkist
- werklampen
- goede verlichting
- goede banden
- werkt naar behoren
Prijs €3750 ex btw. Voor meer info 0629292495