






| Aangeboden door: van Essen Aanhangwagens | |
Henra PL serie |
|
| Prijs | € 1.850,00 |
| Marge voertuig | Ja |
| Soort | Aanhanger |
| Conditie | Gebruikt |
| Bouwjaar | 2023 |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2000 kg |
| van Essen Aanhangwagens | ![]() |
| Elspeet | |
| Bekijk meer van deze adverteerder | |
Algemeen |
|
| Conditie | Gebruikt |
Maten en gewichten |
|
| Totale breedte | 176 cm |
| Totale lengte | 453 cm |
| Leeg gewicht | 426 kg.. |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2000 kg |
| Laadvermogen | 1574 kg |
Kenmerken |
|
| Geremd | Nee |
Te koop aangeboden plateauwagen met lichte schade
- merk henra
- bouwjaar 2023
- 2000 kg totaal
- 3,25 x 1,7 m in de bak
- goede bodem antislip
- bindhaken in de bak
- goede verlichting
- goede banden
- lichte schade aan achterzijde( zie foto's
- werkt naar behoren
prijs €1850 marge. Voor meer info 0629292495