





| Aangeboden door: van Essen Aanhangwagens | |
Hapert AL |
|
| Prijs | € 1.100,00 |
| BTW | Exclusief |
| Soort | Aanhanger |
| Conditie | Gebruikt |
| Bouwjaar | 1998 |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2000 kg |
| van Essen Aanhangwagens | ![]() |
| Elspeet | |
| Bekijk meer van deze adverteerder | |
Algemeen |
|
| Conditie | Gebruikt |
Maten en gewichten |
|
| Totale breedte | 186 cm |
| Leeg gewicht | 486 kg.. |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2000 kg |
| Laadvermogen | 1514 kg |
Kenmerken |
|
| Geremd | Nee |
Te koop aangeboden plateauwagen
- merk hapert
- bouwjaar 1998
- 2000 kg totaal
- 3,30 x 1,80 m in de bak
- stalen bodem
- goede verlichting
- banden redelijk
- niet nagezien
prijs €1100 ex btw. Voor meer info 0629292495