







| Aangeboden door: van Essen Aanhangwagens | |
Eduard P4 |
|
| Prijs | € 1.950,00 |
| BTW | Exclusief |
| Soort | Aanhanger |
| Conditie | Gebruikt |
| Bouwjaar | 2018 |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2700 kg |
| van Essen Aanhangwagens | ![]() |
| Elspeet | |
| Bekijk meer van deze adverteerder | |
Algemeen |
|
| Conditie | Gebruikt |
Maten en gewichten |
|
| Totale breedte | 186 cm |
| Totale lengte | 560 cm |
| Leeg gewicht | 548 kg.. |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2700 kg |
Kenmerken |
|
| Geremd | Nee |
Te koop aangeboden plateauwagen
- merk Eduard
- bouwjaar 2018
- 2700 kg totaal
- 4 x 1,80 m
- betonplex vloer is hard maar gebruikt
- aluminium disselkist
- goede banden
- goede verlichting
- werkt naar behoren
prijs € 1950 ex btw. Voor meer info 0629292495