





| Aangeboden door: van Essen Aanhangwagens | |
Anssems |
|
| Prijs | € 850,00 |
| Marge voertuig | Ja |
| Soort | Aanhanger |
| Conditie | Gebruikt |
| Bouwjaar | 2001 |
| Max. toelaatbaar gewicht | 1300 kg |
| van Essen Aanhangwagens | ![]() |
| Elspeet | |
| Bekijk meer van deze adverteerder | |
Algemeen |
|
| Conditie | Gebruikt |
Maten en gewichten |
|
| Totale breedte | 178 cm |
| Leeg gewicht | 320 kg.. |
| Max. toelaatbaar gewicht | 1300 kg |
| Laadvermogen | 980 kg |
Kenmerken |
|
| Geremd | Nee |
Te koop aangeboden enkelasser opknapper
- merk anssems
- bouwjaar 2001
- 1300 kg totaal
- 2,5 x 1,3 m in de bak
- stalen bodem
- houten zijwanden( zijn slecht
- goede banden
- goede verlichting
prijs € 850 marge. Geen btw te verrekenen. Voor meer info 0629292495