






| Aangeboden door: van Essen Aanhangwagens | |
Hapert |
|
| Prijs | € 800,00 |
| BTW | Exclusief |
| Soort | Aanhanger |
| Conditie | Gebruikt |
| Bouwjaar | 1991 |
| Max. toelaatbaar gewicht | 1300 kg |
| van Essen Aanhangwagens | ![]() |
| Elspeet | |
| Bekijk meer van deze adverteerder | |
Algemeen |
|
| Conditie | Gebruikt |
Maten en gewichten |
|
| Totale breedte | 176 cm |
| Leeg gewicht | 263 kg.. |
| Max. toelaatbaar gewicht | 1300 kg |
| Laadvermogen | 1037 kg |
Kenmerken |
|
| Geremd | Nee |
Te koop aangeboden 4 x enkelasser geremd
- merk hapert
- bouwjaar 1991
- 1300 kg totaal
- 2,50 x 1,3 m in de bak
- geremd met kenteken
- extra lange dissel
- goed houtwerk
- goede banden
- goede verlichting
- werken naar behoren
prijs €800 ex btw per stuk. Voor meer info 0629292495