






| Aangeboden door: van Essen Aanhangwagens | |
Saris |
|
| Prijs | € 5.450,00 |
| BTW | Exclusief |
| Soort | Aanhanger |
| Conditie | Gebruikt |
| Bouwjaar | 2020 |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3500 kg |
| van Essen Aanhangwagens | ![]() |
| Elspeet | |
| Bekijk meer van deze adverteerder | |
Algemeen |
|
| Conditie | Gebruikt |
Maten en gewichten |
|
| Totale breedte | 236 cm |
| Totale lengte | 666 cm |
| Leeg gewicht | 783 kg.. |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3500 kg |
Kenmerken |
|
| Geremd | Nee |
Te koop aangeboden zeer nette huif aanhanger
- merk saris black edition
- bouwjaar 2020
- 3500 kg totaal
- 5 x 2 x 1,90 LxBxH
- hogedrukbanden
- nette waterdichte huif
- opklapbaar neuswiel
- zwarte zijborden
- in zeer nette staat
prijs €5450 ex btw. Voor meer info 0629292495