





| Aangeboden door: van Essen Aanhangwagens | |
Wesco |
|
| Prijs | € 700,00 |
| Marge voertuig | Ja |
| Soort | Aanhanger |
| Conditie | Gebruikt |
| Bouwjaar | 2002 |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2000 kg |
| van Essen Aanhangwagens | ![]() |
| Elspeet | |
| Bekijk meer van deze adverteerder | |
Algemeen |
|
| Conditie | Gebruikt |
Maten en gewichten |
|
| Totale breedte | 181 cm |
| Totale lengte | 427 cm |
| Leeg gewicht | 400 kg.. |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2000 kg |
| Laadvermogen | 1600 kg |
Kenmerken |
|
| Geremd | Nee |
Te koop aangeboden tandemasser opknapper
- merk wesco
- bouwjaar 2002
- 2000 kg totaal
- 3 x 1,30 m in de bak
- met kenteken
- houtwerk in matige staat, voorbord mist
- goede verlichting
prijs €700 marge. Voor meer info 0629292495