






| Aangeboden door: van Essen Aanhangwagens | |
Anssems |
|
| Prijs | € 1.450,00 |
| Marge voertuig | Ja |
| Soort | Aanhanger |
| Conditie | Gebruikt |
| Bouwjaar | 2007 |
| Max. toelaatbaar gewicht | 1300 kg |
| van Essen Aanhangwagens | ![]() |
| Elspeet | |
| Bekijk meer van deze adverteerder | |
Algemeen |
|
| Conditie | Gebruikt |
Maten en gewichten |
|
| Totale breedte | 158 cm |
| Totale lengte | 408 cm |
| Leeg gewicht | 340 kg.. |
| Max. toelaatbaar gewicht | 1300 kg |
| Laadvermogen | 960 kg |
Kenmerken |
|
| Geremd | Nee |
Te koop aangeboden plateauwagen enkelasser
- merk anssems
- bouwjaar 2007
- 1300 kg totaal
- 2,5 x 1,5 m in de bak
- met koprek
- goede bodem antislip
- goede banden
- goede verlichting
- nette aanhanger
prijs € 1450 marge( geen btw te verrekenen)
Voor meer info 0629292495