






| Aangeboden door: van Essen Aanhangwagens | |
Hapert |
|
| Prijs | € 1.550,00 |
| BTW | Exclusief |
| Soort | Aanhanger |
| Conditie | Gebruikt |
| Bouwjaar | 1998 |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2000 kg |
| van Essen Aanhangwagens | ![]() |
| Elspeet | |
| Bekijk meer van deze adverteerder | |
Algemeen |
|
| Conditie | Gebruikt |
Maten en gewichten |
|
| Totale breedte | 191 cm |
| Leeg gewicht | 510 kg.. |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2000 kg |
| Laadvermogen | 1490 kg |
Kenmerken |
|
| Geremd | Nee |
Te koop aangeboden plateauwagen
- merk hapert
- bouwjaar 1998
- 2000 kg totaal
- 3,30 x 1,8 m in d bak
- gegalvaniseerd stalen bodem
- koprek
- goede banden
- goede verlichting
- lange dissel
- werkt naar behoren
prijs €1550 ex btw.voor meer info 0629292495