







| Aangeboden door: van Essen Aanhangwagens | |
Peters |
|
| Prijs | € 2.950,00 |
| BTW | Exclusief |
| Soort | Aanhanger |
| Conditie | Gebruikt |
| Bouwjaar | 2002 |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2000 kg |
| van Essen Aanhangwagens | ![]() |
| Elspeet | |
| Bekijk meer van deze adverteerder | |
Algemeen |
|
| Conditie | Gebruikt |
Maten en gewichten |
|
| Totale breedte | 213 cm |
| Totale lengte | 574 cm |
| Leeg gewicht | 1350 kg.. |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2000 kg |
| Laadvermogen | 650 kg |
Kenmerken |
|
| Geremd | Nee |
Te koop aangeboden douchewagen/saneringswagen/hygienesluis
- merk Peeters
- bouwjaar 2002
- 2000 kg totaal
- opbouw is 4 x 2 x 2,20 ( LxBxH
- verdeeld in 3 ruimtes
- incl dieselgenerator, ketel aan en afvoer slangen
- kan voor diverse doeleinden gebruikt worden
prijs €2950 ex btw. Voor meer info 0629292495