




| Aangeboden door: van Essen Aanhangwagens | |
Henra |
|
| Prijs | € 4.750,00 |
| BTW | Exclusief |
| Soort | Aanhanger |
| Conditie | Gebruikt |
| Bouwjaar | 2013 |
| Max. toelaatbaar gewicht | 1350 kg |
| van Essen Aanhangwagens | ![]() |
| Elspeet | |
| Bekijk meer van deze adverteerder | |
Algemeen |
|
| Conditie | Gebruikt |
Maten en gewichten |
|
| Totale breedte | 200 cm |
| Leeg gewicht | 850 kg.. |
| Max. toelaatbaar gewicht | 1350 kg |
| Laadvermogen | 500 kg |
Kenmerken |
|
| Geremd | Nee |
Te koop aangeboden schaftwagen
- merk keizer
- bouwjaar 2013
- 1350 kg totaal
- met schaftruimte, toiletruimte en opslagruimte
- goede banden
- goede verlichting
- rolluiken
- zeer nette en complete keet
prijs €4750 ex btw. Voor meer info 0629292495