






| Aangeboden door: van Essen Aanhangwagens | |
WSP |
|
| Prijs | € 1.250,00 |
| Marge voertuig | Ja |
| Soort | Aanhanger |
| Conditie | Gebruikt |
| Bouwjaar | 1996 |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2000 kg |
| van Essen Aanhangwagens | ![]() |
| Elspeet | |
| Bekijk meer van deze adverteerder | |
Algemeen |
|
| Conditie | Gebruikt |
Maten en gewichten |
|
| Totale breedte | 229 cm |
| Leeg gewicht | 680 kg.. |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2000 kg |
| Laadvermogen | 1320 kg |
Kenmerken |
|
| Geremd | Nee |
Te koop aangeboden paardentrailer
- merk vijf sterren
- bouwjaar 1996
- 2000 kg totaal
- wanden en dak van polyster
- bodem op plekken slecht
- goede banden
- goede verlichting
prijs €1250 marge. Geen btw. Voor meer info 0629292495