






| Aangeboden door: Van Lit Aanhangwagens | |
Saris MP 255x133 1350kg bakwagen |
|
| Prijs | Verwacht |
| BTW | Exclusief |
| Soort | Aanhanger |
| Conditie | Nieuw |
| Aantal assen | 1 |
| Max. toelaatbaar gewicht | 1350 kg |
| Binnenmaat (L x B) | 255 x 133 cm |
| Van Lit Aanhangwagens | ![]() |
| Leutsestraat 10 | |
| 5311 AA Gameren | |
| E-mail adverteerderBezoek website | |
| Bekijk meer van deze adverteerder | |
Algemeen |
|
| Conditie | Nieuw |
Maten en gewichten |
|
| Laadvloerhoogte | 52 cm |
| Lengte bak (binnenwerk) | 255 cm |
| Breedte bak (binnenwerk) | 133 cm |
| Totale breedte | 183 cm |
| Totale lengte | 375 cm |
| Leeg gewicht | 235 kg.. |
| Max. toelaatbaar gewicht | 1350 kg |
Kenmerken |
|
| Materiaal bodem | Hout |
| Materiaal borden | Aluminium |
| Geremd | Ja |
| Aantal assen | 1 |
| Stekker | 13 polig |
Saris MP (McAlu Pro)
Bakmaat 255x133
Gewicht 1350kg
Laadvloer hoogte 52cm
Ons voorraad model is standaard
Normale prijs €1902,- excl.
Online aanbiedingsprijs €1674,- excl. btw dit is €2025,- incl. btw
extra opties:
Koprek 70,-
Vlakzeil 146,-
Zie saris site voor gehele optielijst