






| Aangeboden door: Van Lit Aanhangwagens | |
Saris PL 406x204 3500kg 2as Plateauw |
|
| Prijs | € 4.160,00 |
| BTW | Exclusief |
| Soort | Aanhanger |
| Conditie | Nieuw |
| Aantal assen | 2 |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3500 kg |
| Binnenmaat (L x B x H) | 406 x 204 x 35 cm |
| Van Lit Aanhangwagens | ![]() |
| Leutsestraat 10 | |
| 5311 AA Gameren | |
| E-mail adverteerderBezoek website | |
| Bekijk meer van deze adverteerder | |
Algemeen |
|
| Conditie | Nieuw |
Maten en gewichten |
|
| Hoogte borden | 35 cm |
| Laadvloerhoogte | 66 cm |
| Lengte bak (binnenwerk) | 406 cm |
| Breedte bak (binnenwerk) | 204 cm |
| Bandenmaat | 13 inch |
| Totale breedte | 236 cm |
| Totale lengte | 566 cm |
| Leeg gewicht | 651 kg.. |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3500 kg |
Kenmerken |
|
| Materiaal bodem | Hout |
| Materiaal borden | Aluminium |
| Geremd | Ja |
| Aantal assen | 2 |
| Stekker | 13 polig |
|
|
!!Prijs is vanafprijs!! tenzij anders vermeld
Saris Plateauwagen serie Ofwel de PL serie
De PL 406x204 3500KG 2 assen
Standaard voorzien van:
Volledig gelast Frame met kokerprofiel
Dubbelwandige aluminium borden 35cm
Verlaagde laadvloer
Touwhaken
Zwaar Neuswiel
Online Aanbiedingsprijs standaard aanhanger €4160,- excl. = €5033.60,- incl. btw
Ons voorraad model PL is voorzien van de volgende opties:
Koprek €144,-
Voorbereid voor oprijplaten €284,-
Aanbiedingsprijs NU €4588,- excl. = €5551.48,- incl. btw zonder inruil
(Meerprijs set uitzetsteunen €199,- ex)
Prijzen en opties zijn Ex btw & zonder inruil
Extra opties zie saris site
Voor Nieuwe Aanhangwagens boven de 750kg zijn verplichte documenten en tenaamstelling 125,- euro extra
Zet & Drukfouten Voorbehouden