




| Aangeboden door: Verkaik Aanhangwagens | |
Vlemmix machinetransp. 3500kg |
|
| Prijs | € 3.800,00 |
| Servicekosten | € 95,00 |
| BTW | Exclusief |
| Soort | Machinetransporter |
| Conditie | Nieuw |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3500 kg |
| Verkaik Aanhangwagens | ![]() |
| De Groendijck 49 | |
| 3466 NJ Waarder | |
| E-mail adverteerderBezoek website | |
| Bekijk meer van deze adverteerder | |
Algemeen |
|
| Conditie | Nieuw |
Maten en gewichten |
|
| Leeg gewicht | 660 kg.. |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3500 kg |
| Laadvermogen | 2840 kg |
Kenmerken |
|
| Geremd | Nee |
Vlemmix machinetransporter 2 assen 3500kg
laadvloer 300x150cm
laadvloerhoogte 34 cm
2 x 1800kg assen
met brede achterklep 140cm lang
laadbak steun voorop
8 zware bindogen in de bakrand
zwaar neuswiel
prijs is excl BTW
kentekenkosten € 95,-
ook leverbaar in diverse RAL kleuren !!